NEWS

NAJLEPSZA GRA WYŚCIGOWA 2021

Oficjalnie ogłaszamy że wyłoniliśmy zwycięzcę do tytułu  “Najlepsza gra Wyścigowa 2021″ !

W gry wyścigowe grał każdy. Najlepsze jest to że w gry wyścigowe można fantastycznie się bawić ze znajomymi na jednej kanapie, Ścigać się może każdy, nie ma takiej chyba osoby która by nienawidziła się ścigać, w każdym z nas siedzi mały wariat!

W tym roku ukazało się 20 gier wyścigowych, z tego 5 tytułów liczyły się w walce o wyróżnienie “Najlepsza gra Wyścigowa 2021”. To jest 25%.

Dzięki oceną serwisów które znajdują się powyżej udało nam się wyłonić najlepszą grę Wyścigową!

Uwaga Uwaga!! Najlepszą grą Wyścigową 2021 jest: Forza Horizon 5 z średnią oceną 9.4

 

 

Oceny: 

Media o grze

Forza Horizon 5 bezsprzecznie definiuje pojęcie gry nowej generacji oraz pojęcie tytułu, który powinien sprzedawać najnowszą konsolę. Ta gra to prawdziwa perełka i pokaz możliwości technicznych, z jakimi przyszło nam teraz żyć.

 

Forza Horizon 5 to produkcja pod wieloma względami kompletna, która zachwyca oprawą, zdumiewa rozgrywką i zapewnia często naturalny opad szczęki.

 

Forza Horizon 5 to spektakularna gra wyścigowa. Akcja umiejscowiona w Meksyku pozwala nam podziwiać piękne widoki i ścigać się w szeregu różnych biomów. Pustynia, dżungla, plaża i pokazowy wulkan.

 

Oczekiwania co do produkcji w zdecydowanej większości zostały spełnione a nawet weszły na wyższy poziom. Wiele zalet przyćmiewa te drobne wady, które zostaną przez nas ledwo zauważone. Zachwytu nie ma końca, jednak może napiszę „Rafaello”, bo wyraża więcej niż tysiąc słów.

Co sądzisz o tej grze?
0%
0%
0%
. .