NEWS

NAJLEPSZA GRA PLATFORMOWA 2021

Oficjalnie ogłaszamy że wyłoniliśmy zwycięzcę do tytułu  “Najlepsza gra Platformowa 2021″ !

Platformówki! Od  tego w sumie się wszystko zaczęło! Kiedyś były praktycznie tylko one i z pewnością każdy wspomina te czasy bardzo dobrze. Popularne Mario jest z nami przecież już od 1985r i nadal jest to potęga! Nie ma chyba osoby która nigdy nie grała w Mario.

W tym roku ukazało się tylko 51 gier Platformowych, z tego 8 tytuł liczyły się w grze o tytuł “Najlepsza gra Platformowa 2021”. To wychodzi niecałe 16%. – Jest to słaby współczynnik, który mówi nam że ten rok nie należał do Platformówek.

Dzięki oceną serwisów które znajdują się powyżej udało nam się wyłonić najlepszą grę Platformową!

Uwaga Uwaga!! Najlepszą grą Platformową 2021 jest: Psychonauts 2 z średnią oceną 8.7

 

 

 

 

Oceny: 

Media o grze

Psychonauts 2 to gra z świetnym światem. Chylę czoła przed twórcami, którzy mają masę wystrzałowych pomysłów. Szkoda tylko, że w tym wszystkim samo skakanie po platformach wypada nieznacznie gorzej. Mimo wszystko gorąco polecam, szczególnie jak macie Game Passa!

 

Bardzo długo czekaliśmy na powrót serii Psychonauts, ale szczerze mówiąc było warto! To gra dla wiernych fanów pierwszej odsłony. Tytuł udowadnia jedno: Double Fine Productions jest gigantycznym (i unikalnym!) wzmocnieniem Xbox Game Studios.

 

Psychonauts 2 to nie tylko doskonała kontynuacja, ale także jedna z najlepszych platformówek, w jakie kiedykolwiek miałem przyjemność zagrać. Wiele mentalnych światów jest po prostu przepełnionych kreatywnością, jeśli chodzi o ich projekty i przedstawianie zmagań o zdrowie psychiczne.

 

Jak do tej pory, Psychonauts 2 to jedna z najlepszych gier, jakie miałem okazję ograć w tym roku i polecam ją każdemu. Szczególnie że od dnia premiery jest dostępna na Xbox Game Passie, tak że pececiarze i fani Xboxa mają świetną okazję, żeby przynajmniej spróbować.

Co sądzisz o tej grze?
0%
0%
0%
. .