NEWS

NAJLEPSZA GRA AKCJI 2021

Oficjalnie ogłaszamy że wyłoniliśmy zwycięzcę do tytułu  “Najlepsza gra Akcji 2021″ !

Gry Akcji –  gry w których cała rozgrywka polega w głównej mierze na szybkości akcji, której gracz jest uczestnikiem oraz na refleksie gracza. W tej Kategorii niestety mieliśmy bardzo wiele negatywnych zaskoczeń, bez wątpienia jedna z takich jest…Battlefield 2042

W tym roku ukazało się aż 100 gier Akcji, z tego 38 tytułów liczyły się w walce o wyróżnienie “Najlepsza gra Akcji 2021”. To jest 38%. Wow! To oznacza że to był dobry rok dla Gier Akcji!

Dzięki oceną serwisów które znajdują się powyżej udało nam się wyłonić najlepszą grę Akcji!

Uwaga Uwaga!! Najlepszą grą Akcji 2021 jest: Ratchet & Clank: Rift Apart z średnią oceną 9.1

 

Oceny: 

Media o grze

Ratchet and Clank: Rift Apart to gra idealna, praktycznie dopracowana w każdym calu, zarówno technicznie, jak pod względem fabuły oraz samej rozgrywki, która będzie trzymać graczy mocno.

 

Ratchet & Clank: Rift Apart to jedna z najpiękniejszych gier, która oferuje dobrze napisaną opowieść, świetnie wykorzystuje możliwości kontrolera DualSense i… Jest wizytówką PlayStation 5. Dla takich tytułów kupuje się konsolę.

 

Jakość zaprezentowana w grze daje nam spore pokłady nadziei, że jeżeli taki efekt jest możliwy do osiągnięcia na początku życia konsol, to czekają nas wspaniałe lata wypełnione jeszcze piękniejszymi i bardziej efektownymi produkcjami.

 

Nowy Ratchet to next-genowa uczta dla oczu, uszu, ciała i duszy. Na taką grę czekaliśmy.

Co sądzisz o tej grze?
0%
100%
0%
. .